S kódom WOMENSDAY získaš ďalšiu 10 % zľavu na všetko! Akcia platí do 10. 3. 2024.
×
Gorillasports.sk

Produkt je aktuálne nepredajný

Dostupnosť: nepredajný

MAXXUS Bežecký pás M8, bronzový

Bežecký pás MAXXUS M8 bronz
- stabilný rám vyrobený z hliníka
- zaberie veľmi málo miesta
- výkonný jednosmerný motor s výkonom 2,0 HP
- Montáž a demontáž bez náradia za 2 minúty
- veľkorysá bežecká plocha 124 x 45 cm
- Štvornásobné odpruženie pre ľahký tréning kĺbov
- Integrovaný prijímač Bluetooth na používanie aplikácií
- Prijímač POLAR integrovaný v kokpite

Montáž nikdy nebola taká ľahká
Na zostavenie bežeckého pásu M8 nepotrebujete žiadne nástroje ani technické znalosti. Rozbaľte, vyklopte bočný rám, dotiahnite dve ručné kolieska, sklopte zábradlie - hotovo. Bežecký pás M8 je možné demontovať rovnako rýchlo, ako sa vykonáva montáž.

Preprava - rýchla a ľahká
Na rozdiel od bežných bežeckých pásov má bežecký pás MAXXUS M8 nielen dva transportné valce, pomocou ktorých môžete trenažér pohybovať tam a späť. Integrovaná bola ďalšia dvojica transportných valcov. Sú umiestnené na prednom konci krytu motora a umožňujú posúvanie bežeckého pásu MAXXUS M8 vo zvislej polohe sprava doľava.

Trénujte a skladujte šetriace miesto
Počas tréningu potrebuje bežecký pás MAXXUS M8 iba podlahovú plochu 151,5 x 77 cm, čo zodpovedá iba 1,16 štvorcových metrov. Vďaka svojej extrémne nízkej výške 13,5 cm v zloženom stave je možné bežecký pás MAXXUS M8 rýchlo a ľahko B. byť uložené pod posteľou. Pomocou transportných valčekov je dostatočná vzdialenosť medzi skriňou a stenou približne 14 cm, aby sa bežecký pás pohodlne zvisle uložil do tejto medzery. Výška bežeckej plochy je približne 95 mm, takže bežecký pás MAXXUS M8 možno stále používať s výškami stropu, ktoré sú pre bežné bežecké pásy príliš nízke.

Stručný prehľad rozmerov bežeckého pásu M8:
- Podmienka tréningu: 151,5 x 77 x 101,5 cm (dx š xv)
- zložený stav: 158 x 77 x 13,5 cm (dx š xv)
- Výška vychádzkovej paluby: 9,5 cm

Plná kontrola a prehľad s bežeckým pásom M8
Panel kokpitu bežeckého pásu MAXXUS M8 so svojimi 4 veľkými LCD oknami permanentne informuje používateľa počas tréningu o aktuálnom čase tréningu, tréningovej vzdialenosti, rýchlosti, spotrebe kalórií, počte vykonaných krokov (krokomer) a pri použití voliteľne dostupného POLARU hrudný pás, asi EKG-presná srdcová frekvencia v programe srdcovej frekvencie.
Používateľ ovláda rýchlosť v krokoch po 0,1 km / h od 1,0 do 12,0 km / h. K dispozícii sú tiež dve tlačidlá priameho výberu pre rýchlosť 3 a 5 km / h.

Rýchlosť a výkon
Jednosmerný motor, ktorý je pri bežiacom páse tohto typu veľmi výkonný s výkonom 2,0 PS, je ideálne vhodný na to, aby umožnil optimálnym chôdzam alebo chôdzi aj náročným používateľom do 100 kg. Maximálny výkon motora (špičkový výkon) je ohromných 5,0 HP.
Bežci si položia otázku - maximálna rýchlosť 12,0 km / h - je to dosť? V skratke áno! Asi 90% všetkých bežcov a bežcov zameraných na fitnes trénuje rýchlosťou medzi 8,0 a 10,0 km / h.
Vďaka tomu je bežecký pás ideálny pre túto cieľovú skupinu.

Spoločne šetrný tréning
Pri navrhovaní bežeckého pásu M8 bol popri stabilite a výkone motora najdôležitejším aspektom „odpruženie". Najmä pri bežeckých pásoch s takou plochou konštrukciou nie je tlmenie často optimálne, aby ponúklo ťažším bežcom od 75 kg skutočne priateľský tréning. Z tohto dôvodu boli vyvinuté tlmiče, ktoré sú perfektne zladené s konštrukciou rámu bežeckého pásu MAXXUS M8, čo umožňuje ľahký tréning kĺbov aj pri vysokých rýchlostiach a pre ťažších bežcov.

Bezpečné školenie s dostatkom priestoru
Bežecká plocha bežeckého pásu MAXXUS M8 je veľkoryso dimenzovaná na dĺžku 125 cm a šírku 45 cm a zaisťuje bezpečný pocit z tréningu. Najmä pri šírke 45 cm sa schod môže trochu líšiť bez toho, aby spôsobil pád. Viacvrstvový veľmi tvrdý bežecký pás ponúka veľmi dobré držanie vďaka zvlneniu povrchu v tvare diamantu a zabraňuje kĺzaniu počas tréningu.

Inteligentný dizajn, ktorý presvedčí
Malý, ale presvedčivý detail bežeckého pásu MAXXUS M8 predstavuje dobre premyslený dizajn bežeckého pásu od A po Z. Šesťhranný kľúč potrebný na napnutie a nastavenie bežeckého pásu je integrovaný do bežiaceho pásu, a preto je vždy po ruke, keď ho potrebujete. Základný rám vyrobený z hliníka je napriek svojej nízkej hmotnosti mimoriadne stabilný. Panel kokpitu zaujme svojou eleganciou a prehľadnosťou a jednoduchá montáž a preprava sú presvedčivé vo všetkých smeroch.

Súvisiace články

Vaše meno

Zadajte Vaše meno

Váš email

Zadajte Váš e-mail

Vaša správa

Zadajte správu

Aktuálne

 • ikonka

  516 456 ks

  Tovaru máme na sklade

 • ikonka

  15

  Zákazníkov online

Výhody nákupu

 • Dodanie do 5 pracovných dní
 • Výhodné ceny
 • 99 % tovaru skladom
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Zákaznícka podpora

Potrebujete poradiť?

Poradíme Vám s výberom
a zodpovieme Vaše otázky
+421 950 538 940
Po - Pia, 9:00 - 16:00
Načítanie
Načítam...