S kódom GORILLADAYS získaš zľavu 15 % na nezľavnený tovar. Platí do 30. apríla.
×
Gorillasports.sk

MAXXUS Crossový trenažér CX 6.1, 167 x 67 x 195 cm, čierny

Crossový trenažér je ideálny tréningový stroj pre celé telo pre rekreačných športovcov, ktorí dbajú na svoje zdravie.

Zobraziť podrobnejší popis

Dodanie do 5 pracovných dní

 • Katalógové číslo: GR77738
 • Cena dopravy: 59,00 €
  Doprava tovaru do 150 kg (Kategória 4XL). Ceny poštovného sa nesčítajú. Výslednú cenu poštovného určuje produkt s najväčšou hmotnosťou.

skladom 334 ks

 • Cena s DPH
 • Cena bez DPH 1 113,99 €

1 336,79

MAXXUS Crossový trenažér CX 6.1, 167 x 67 x 195 cm, čierny

MAXXUS Crosstrainer CX 6.1

Crosstrainer MAXXUS® CX 6.1 v detailoch

Nový prémiový crossový trenažér s eliptickým pohybom a špičkovými komponentmi

Hlavné prvky CX 6.1 na prvý pohľad: plochá elipsa a veľká dĺžka kroku
MAXXUS® CX 6.1 je ideálnym tréningovým zariadením pre celé telo pre rekreačných športovcov, ktorí dbajú na svoje zdravie.
Plochá elipsa má sklon cca. 190 mm. V spojení s dĺžkou kroku 580 mm
CX 6.1 umožňuje realistický, eliptický bežecký pohyb.
Kĺby sú tu optimálne chránené.

To najlepšie z crossového trenažéra MAXXUS CX 6.1

Kokpit
Extra veľký, viacfarebný LCD displej s modrým podsvietením poskytuje dobrý prehľad a je dobre čitateľný. Všetky tréningové hodnoty na prvý pohľad: zobrazenie času, spotreby kalórií, vzdialenosti, celkovej vzdialenosti, rýchlosti v km/h, otáčok kolies za minútu, watt** a pulzu alebo tepu*. Ovládanie kokpitu je veľmi jednoduché, takže ho môže používať každý.

Bluetooth a pripojenie k aplikácii
Kokpit crossového trenažéra má pripojenie Bluetooth a umožňuje tak pripojenie k smartfónu alebo tabletu s podporou Bluetooth (aktuálna verzia Bluetooth 4.0). Pomocou aplikácie inconsole+ je možné v prípade potreby ovládať kokpit crossového trenažéra. Inconsole+ je k dispozícii na bezplatné stiahnutie v obchode Google a App Store. Nie je súčasťou dodávky. Kokpit je možné ovládať aj bez pripojenia k smartfónu/tabletu.

Programy a školenia
profily 3 manuálne programy, 12 pevných tréningových profilov, 1 voľné miesto v pamäti, 4 tréningové programy s reguláciou srdcovej frekvencie a program s konštantným wattom** ponúkajú maximálnu rozmanitosť a poskytujú tak motiváciu znova a znova.

Meranie pulzu
Ergonomicky umiestnené ručné snímače pulzu CX 6.1 umožňujú rýchlu a pohodlnú kontrolu aktuálneho pulzu počas tréningu.

Tep srdca
Kokpit je vybavený POLAR® kompatibilným prijímačom (prijímačom).
V spojení s voliteľne dostupným nekódovaným prenosovým hrudným pásom to umožňuje merať a zobrazovať aktuálnu srdcovú frekvenciu.

Elektronicky riadený brzdový systém s permanentným magnetom
CX 6.1 je vybavená brzdou s permanentným magnetom bez trenia, a teda bez opotrebovania, extrémne tichou a extrémne hladkou. 16 úrovní odporu je možné nastaviť elektronicky a tréningové programy sú riadené počítačom.

Zdravý tréning prostredníctvom zdravého držania tela A
zdravé držanie tela pri tréningu na crossovom trenažéri je obzvlášť dôležité, pretože nesprávne držanie tela môže spôsobiť problémy s kĺbmi. MAXXUS® CX 6.1 bol navrhnutý tak, aby sa sekvencia pohybu čo najviac približovala prirodzenému pohybu. Na zariadení sa rýchlo cítite pohodlne a prvé tréningové úspechy sa dostavia už po niekoľkých tréningoch. Polohy pedálov boli určené aj s ohľadom na ergonómiu. Na CX 6.1 chodíte úplne prirodzene a ľahko, bez bowlegov.

Transportné valčeky a výška podlahy
nastavenie Dva transportné valčeky na prednej nohe umožňujú ľahké a jednoduché premiestňovanie
CX 6.1 vo vesmíre. Šesť nastaviteľných nožičiek na vyrovnanie výšky podlahy umožňuje vyrovnanie nerovných podláh a tým zaisťuje bezpečný postoj.

CX 6.1 zaujme moderným a nadčasovým dizajnom. Bežecké vlastnosti sú presvedčivé vďaka veľkej dĺžke kroku pri súčasne plochej výške kroku. To umožňuje tréning šetrný k kĺbom a realistický bežecký pohyb.
Profesionálnu silu a stabilitu CX 6.1 umožňujú masívne a kvalitné komponenty.

Oblasti použitia:

 • Náročný kardio tréning
 • Zlepšenie všeobecnej kondície
 • Spaľovanie tukov
 • Fyzická terapia

Brzdový systém
Brzda s permanentným magnetom CX 6.1 je ovládaná elektronicky. Takto možno rýchlo a presne nastaviť 16 úrovní brzdenia. Keďže pri tomto type brzdového systému nevzniká žiadne trenie, funguje úplne bez opotrebovania, rovnomerne a ticho. Zotrvačník 9 kg zotrvačník MAXXUS® CX 6.1 je elektronicky vyvážený, čo umožňuje optimálnu sústrednosť bez vibrácií a znižuje hluk pri chode

Výsledkom je tiché a veľmi rovnomerné cvičenie, ktoré je nenáročné na kĺby. Hmotnosť zotrvačníka CX 6.1 je cca. 29 kg.

Pohonný systém a prevodový pomer
Crossový trenažér CX 6.1 je vybavený jedným zo súčasných najkvalitnejších systémov pohonu, poly-V pozdĺžne rebrovaným remeňom, známym aj ako drážkovaný remeň. Tento systém v spojení s prevodovým pomerom 1:10 umožňuje plný prenos výkonu bez straty výkonu, čo sa pri jednoduchých zariadeniach prejavuje predovšetkým nerovnomerným preklzávaním remeňa a pedálovaním. CX 6.1 presvedčí rovnomerným sústredným chodom a veľmi jemným tréningom pre kĺby.

Ručné meranie pulzu
Rukoväť CX 6.1 je vybavená ergonomicky umiestnenými, širokými ručnými snímačmi tepu. Umožňujú užívateľovi určiť si aktuálnu pulzovú hodnotu kedykoľvek počas tréningu. Toto je rýchly a jednoduchý spôsob merania.

Komfortné tlačidlo
Na rukoväti CX 6.1 boli namontované ďalšie tlačidlá, aby ste počas tréningu nemuseli stláčať tlačidlá na kokpite. Preto je kedykoľvek možná rýchlejšia a pohodlnejšia zmena úrovní odporu.

2 dvojité koľajnice
Dve dvojité koľajnice CX 6.1 umožňujú extra hladký chod a optimálne rozloženie nákladu.
Pocit z jazdy je obzvlášť príjemný vďaka rozloženiu záťaže na štyri valce. Hladký chod podporuje aj pochrómovaný behúň.
CX 6.1 dodáva dodatočnú stabilitu a stabilitu pevný zadný podstavec, ktorý nie je vyrobený z plastu ako je tomu u bežných zariadení, ale z kovu.

Pedále
Nášľapy pedálov CX 6.1 sú extra veľké s rozmermi cca. 14 x 36,5 cm a umožňujú rôzne polohy v stoji. Dokonca aj ľudia s veľkými chodidlami dokážu nájsť dobrý základ v pedáloch. Nášľapy majú protišmykové rebrovanie, ktoré má zabrániť pošmyknutiu. Vzdialenosť pedálov je len asi 7 cm. Ideálne pre prirodzený bežecký pohyb.

Dĺžka kroku
Základom tréningu nenáročného na kĺby je ideálny eliptický bežecký pohyb. To sa dosiahne, keď je dĺžka kroku čo najdlhšia a výška kroku je v porovnaní s tým nízka.
S dĺžkou kroku 580 mm ponúka CX 6.1 hodnotu, ktorá je inak možná len so štúdiovou výbavou.
V spojení s výškou kroku 190 mm je CX 6.1 ideálny pre tréning šetrný ku kĺbom so skutočným eliptickým bežeckým pohybom.

Požadovaná výška stropu
Pre určenie požadovanej výšky stropu sa k výške karosérie pripočítava výška pedálu 32 cm. Príklad:
Osoba vysoká 1,80 m + 32 cm výška pedálov = 2,12 m

Požadovaná výška stropu v tomto príklade je minimálne 2,12 m.

Sklon elipsy
Sklon eliptického strojčeka je cca. 19 cm a je teda taká plochá, že vzniká prirodzený pohyb pri behu. Plochý pohyb je zárukou pre kĺbne šetrné precvičenie celého tela na crossovom trenažéri.

Držiak na fľašu
Držiak na fľašu CX 6.1 je pripevnený k hlavnej trubici tak, aby bol počas tréningu ľahko dostupný. Držiak na fľaše je flexibilný, takže sa doň zmestia aj široké fľaše. Fľaša na pitie nie je súčasťou dodávky

Pohyblivá ručná naplno
-body training Optimálny tréningový pohyb je generovaný pomocou ručnej páky. Telo je precvičené takmer úplne a preto je cross tréning taký populárny. Pohyblivé ručné páky sú vyrobené extra dlhé, takže veľkí aj malí ľudia môžu nájsť ideálnu tréningovú pozíciu a svaly sú riešené holisticky.

Modré podsvietenie LCD displeja
Kokpit CX 6.1 je vybavený modro podsvieteným LCD displejom. To umožňuje optimálnu čitateľnosť tréningových údajov aj pri slabom okolitom osvetlení. Profesionálna matica LCD 8x10 bodov zobrazuje grafický priebeh aktuálneho tréningu.
Displej poskytuje informácie o: vzdialenosti, spotrebe kalórií, čase, pulze/tepovej frekvencii*, rýchlosti v km/h a otáčkach za minútu, watt** a celkovej vzdialenosti.
Okrem toho má CX 6.1 meranie zotavovacieho pulzu.

Držiak smartfónu a tabletu a pripojenie USB nabíjacieho kábla
Kokpit CX 6.1 je vybavený držiakom pre najbežnejšie smartfóny a tablety. USB port umiestnený na ľavej strane kokpitu umožňuje nabíjanie smartfónu počas tréningu.

USB nabíjací kábel, tablet PC a smartfón nie sú súčasťou balenia!

Kontrola srdcového tepu*
Kokpit CX 6.1 má štyri tréningové programy s kontrolovanou tepovou frekvenciou. Pri použití nekódovaného hrudného pásu vysielača (voliteľne k dispozícii) kokpit riadi brzdnú silu v závislosti od cieľovej srdcovej frekvencie používateľa.
Kontrolovaný, bezpečný a efektívny – tréning nemôže byť lepší. Kontrola srdcovej frekvencie je nevyhnutnosťou najmä pre začiatočníkov, navrátilcov a používateľov, ktorí by mali trénovať s kontrolovanou srdcovou frekvenciou na radu svojho lekára.

*len v spojení s hrudným pásom vysielača - voliteľne k dispozícii

Transportné valčeky a nastavenie výšky podlahy
Predná stúpačka CX 6.1 je vybavená dvoma stabilnými transportnými kolieskami. Pohyb crossového trenažéra v priestore preto nie je problém. Aby mal CX 6.1 bezpečnú oporu aj na nerovných podlahách, existujú vyrovnávacie platne podlahy, ktoré možno odskrutkovať a nastaviť.

Pripojenie napájania
Prípojka napájania na CX 6.1 je na prednej strane, blízko podlahy, takže kábel sa nemôže dostať do pohybujúcej sa tréningovej plochy. Prípojka napájania je ľahko dostupná a pritom neprekáža.

Nízka spotreba energie
Crossový trenažér CX 6.1 spĺňa zákonné požiadavky na spotrebu energie v pohotovostnom režime, ktoré platia od roku 2013 (max. 0,5 wattu). Spotreba energie počas prevádzky je nižšia ako 2,5 wattu. Zariadenia pripojené cez USB kábel nie sú súčasťou balenia.

Technické špecifikácie

Display
Displej: LCD-Displej (85x153mm)
Modré podsvietenie: áno
Profilmatrix: áno 8x10 bodov
Hodnoty
Čas tréningu: áno
Tréningová dráha: áno
Celková vzdialenosť: áno
Rýchlosť v km/h: áno
Otáčky za minútu: áno
Kalórie: áno
Pulz/tepová frekvencia: áno
Displej: áno
Programy a profily
Rýchly štart: 1
Manuálny program: 3
Tréningový profil: 12
Meranie zotavovacieho tepu: áno
Voľný priestor: 1
Program srdcového tepu*: 4 (55%/75%/90%/individuálne)
Konštantný program vo Wattoch**: 1
Pulz / meranie srdcovej frekvencie
Ručné pulzové senzory: áno
Prijímač tepovej frekvencie: áno
Hrudný pás na meranie srdcového tepu: dostupný ako príslušenstvo
Kontrola brzdnej sily
cez klávesnicu v kokpite: áno
cez tlačidlá na rukoväti: áno
Kokpitové doplnky
Meranie obnovy pulzu: áno
Držiak na smartfón: 1
USB port pre nabíjací kábel: 1
TECHNOLÓGIA
Jazda a sklon
Brzdový systém: elektronická magnetická brzda
Nastavenie brzdy: elektronické
Úrovne bŕzd: 16
Maximálny výkon (závisí od rýchlosti): 660 wattov
Elektricky vyvážený zotrvačník: áno
Hmotnosť zotrvačníka: cca. 9 kg
Zotrvačnosť
Pomer: 1:10
Systém pohonu: Poly-V drážkový remeň
Ergonómia
Vnútorný šev: cca. 580 mm
Vzdialenosť pedálov: cca. 70 mm
Výška pedálu: cca. 320 mm
Sklon elipsy: cca. 190 mm
Rozmery a hmotnosti
Rozmery - tréningový stav: cca. 1 954 x 670 x 1 678 mm
Rozmery balenia 2 kartóny: cca. 1 180 x 540 x 750 mm
                                       :cca. 1 460 x 515 x 145 mm
Hmotnosť balenia: cca. 91 kg / 100 kg
Maximálna hmotnosť užívateľa: 160 kg
Extra
Transportné kolieska: áno
Prízemné vyrovnávanie: áno
Oblať použitia
Domáce použitie: áno
Záruka
súkromné použitie: 24 mesiacov
Garantie*** - súkromné použitie: 5 rokov

 

* pri použití voliteľne dostupného prenosového hrudného pásu
** príkon nekalibrovaný - prístroj je vhodný na neterapeutické účely
*** podľa našich záručných podmienok

Poznámka: USB nabíjací kábel, tablet PC a smartfón nie sú súčasťou balenia!

Súvisiace články

TOP 10 pre silový tréning doma - Vytvor si perfektnú domácu posilňovňu!

Chcete začať cvičiť doma, ale neviete, ako na to a aké vybavenie si zaobstarať na silový tréning? Možno vás nebaví tráviť čas cestovaním do posilňovne, chcete ušetriť peniaze za vstupné alebo si zacvičiť vtedy, keď máte náladu? Alebo nemáte radi, keď sa na vás niekto pri cvičení pozerá? Tak či onak, máme pre vás TOP 10 produktov na komplexný silový tréning. Vybrali sme produkty, ktoré nezaberú... zobraziť celý článok

Vaše meno

Zadajte Vaše meno

Váš email

Zadajte Váš e-mail

Vaša správa

Zadajte správu

Aktuálne

 • ikonka

  434 867 ks

  Tovaru máme na sklade

 • ikonka

  14

  Zákazníkov online

Výhody nákupu

 • Dodanie do 5 pracovných dní
 • Výhodné ceny
 • 99 % tovaru skladom
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Zákaznícka podpora

Potrebujete poradiť?

Poradíme Vám s výberom
a zodpovieme Vaše otázky
+421 950 538 940
Po - Pia, 9:00 - 16:00

Produkt bol pridaný do košíka

select
Načítanie
Načítam...