Gorillasports.sk

MAXXUS Ergometer s obrazovkou 4.2

Jednou z hlavných predností ergometra MAXXUS 4.2 je jeho veľmi nízka nástupná výška, iba 78 mm.

Zobraziť podrobnejší popis

Dodanie do 5 pracovných dní

 • Katalógové číslo: GR77742
 • Cena dopravy: 14,50 €
  Doprava tovaru do 50 kg (Kategória XL). Ceny poštovného sa nesčítajú. Výslednú cenu poštovného určuje produkt s najväčšou hmotnosťou.

skladom 40 ks

 • Cena s DPH
 • Cena bez DPH 827,91 €

993,49

MAXXUS Ergometer s obrazovkou 4.2

Stabilný Ergometer MAXXUS® Bike 4.2: vybavený elektronickým magnetickým brzdovým systémom a vysokokvalitným pohonom pre optimálny, rovnomerný chod. Ideálny pre každodenné tréningy.

Najzaujímavejšie prvky Ergometra MAXXUS Bike 4.2 na prvý pohľad:

Nízka nástupná výška

Jedným z výhod MAXXUSErgometer Bike 4.2 je veľmi nízka nástupná výška 78 mm. Najmä starší ľudia a používatelia s problémami kĺbov alebo inými zdravotnými problémami ocenia veľmi jednoduchý nástup a výstup. Aj napriek nízkej nástupnej výške, držadlo riadidiel MAXXUS Ergometer Bike 4.2 netrpí problémami so stabilitou, ako je to v prípade mnohých porovnateľných zariadení. Dodatočná podpora rámu a starostlivo spracované zvary poskytujú pevné držanie.

Ovládací panel

Extra veľký, viacfarebný LCD displej s modrým podsvietením zaisťuje dobrý prehľad a ľahkú čitateľnosť.
Všetky tréningové hodnoty sú viditeľné na prvý pohľad: zobrazenie času, spotreba kalórií, vzdialenosť, celková vzdialenosť, rýchlosť v km / h, otáčky kolies za minútu, watty, tep alebo srdcová frekvencia *.

Tep
Ergonomicky umiestnené ručné senzory tepu MAXXUS Ergometer Bike 4.2 umožňujú rýchlu a pohodlnú kontrolu aktuálneho tepu v priebehu tréningu.

Meranie tepovej frekvencie
Ovládací panel je vybavený prijímačom kompatibilným s POLAR®prijímačom.
V spojení s voliteľne dostupným nekódovaným náprsným pásom vysielača umožňuje meranie a zobrazenie aktuálnej tepovej frekvencie.

Elektronicky ovládaný brzdový systém s permanentnými magnetmi
MAXXUS Ergometer Bike 4.2 je vybavený mimoriadne tichou a rovnomernou trvalou magnetickou brzdou bez trenia a teda bez opotrebenia. 16 úrovní odporu možno elektronicky nastaviť a tréningové programy sú riadené počítačom.

Horizontálne a vertikálne nastavenie sedla
Ergonometer MAXXUS Bike 4.2 je vybavený 12-cestnou výškovo nastaviteľnou sedlovou trubkou s rýchloupínacím systémom, ktorý zabezpečuje najlepšie možné miesto na sedenie pre každého používateľa. Takže používatelia s dĺžkou do 960 mm nájdu svoje ideálne nastavenie. Zvislé nastavenie sedla je plynule nastaviteľné a variabilné.

Sedlo

Ergonomicky tvarované sedlo MAXXUS Ergometer Bike 4.2 je naplnené špeciálnou penou, ktorá sa prispôsobí používateľovi.

Riadidlá s viacerými rukoväťami
MAXXUS Ergometer Bike 4.2 je vybavený pevnými, masívnymi, riadidlami s viacerými rukovätami. Ponúka širokú škálu rôznych možností uchopenia - od pohodlných až po športové, optimálny variant uchopenia je možný pre každého používateľa.

Transportné kolieska a balancery

Dve veľké a robustné prepravné kolesá na prednom stojane umožňujú jednoduché a ľahké presúvanie MAXXUS Ergometer Bike 4.2 bez veľkého úsilia. Štyri vyrovnávacie nožičky na nastavenie výšky umožňujú kompenzovať nerovnosti podlahy a tým zaistiť bezpečný státie.

MAXXUS Ergometer Bike 4.2 zapôsobí svojim sviežim, moderným a nadčasovým dizajnom. Jednoduché a jasné ovládanie panela je rovnako príťažlivé, ako rýchle a pohodlné nastavenie sedla pre individuálnu pozíciu.
Vynikajúca je veľmi nízka nástupná výška. V tejto časti 4.2 je znázornená jeho pevnosť v porovnaní s porovnateľnými zariadeniami, pretože aj napriek nízkej výške vstupného hriadeľa riadiaci hriadeľ nestratí nič zo svojej stability. Žiadne trápenie a neistý pocit pri nástupe a výstupe.

Oblasti použitia:
Kardio tréning
Zlepšenie všeobecnej kondície
Spaľovanie tukov
Fyzioterapia

Brzdový systém

Brzda s permanentným magnetom MAXXUS Ergometer Bike 4.2 je elektronicky riadená. Preto je možné rýchlo a presne nastaviť 16 úrovní brzdenia. Pretože v tomto type brzdového systému nie je vytvorené žiadne trenie, funguje úplne bez opotrebenia, rovnomerne a bezhlučne.

Zotrvačník
9kg zotrvačník 4.2 je elektronicky vyvážený, čo umožňuje optimálnycentrovaný beh, bez vibrácií a zníženie hluku pri jazde. Výsledkom je pokojný plynulý a veľmi konzistentný a kĺby šetriaci tréning.

Systém pohonu a prevodový pomer

MAXXUS Ergometer Bike 4.2 je vybavený jedným z najkvalitnejších hnacích systémov, Poly-V klinovýmremeňom, tiež nazývaný ako drážkovaný remeň. Tento systém v spojení s prevodovým pomerom 1:10 umožňuje plný prenos výkonu bez straty, ktorý sa prejavuje jednoducho skĺznutím pásu a šikmým šliapaním. MAXXUS Ergometer Bike 4.2 presvedčí svojim rovnomerným centrovaním a kĺby šetriacim tréningom.

Ručné meranie tepu
Spodné konce riadidiel 4.2 sú vybavené ergonomicky umiestnenými, širokými ručnými snímačmi tepu. Tieto umožňujú používateľovi určiť svoju aktuálnu tepovú frekvenciu kedykoľvek počas cvičenia.

Sedlo
Ergonomicky tvarované sedlo 4.2 je lemované špeciálnou penou, ktorá sa prispôsobuje tvaru tela používateľa. Povrch je zakrytý protišmykovou, potu odolnou koženkou, ktorá sa ľahko čistí.

Horizontálne nastavenie sedla
Pozíciu sedenia je tiež možné nastaviť v pozdĺžnom smere. Preto používateľ nájde ideálnu vzdialenosť medzi riadidlami a sedlom. Nastavenie je voliteľné s nastavovacou dĺžkou 55 mm.

Upevňovacie páka
Aby sa sedlo rýchlo a ľahko pohybovalo v pozdĺžnom smere, je MAXXUS Ergometer Bike 4.2 vybavený upevňovacou pákou. To umožňuje rýchle otváranie, ako aj rýchle a bezpečné zatváranie nastavovacieho systému. Upevňovacia páka funguje podobne, ako systém zámkového kľúča (západka).

Vertikálne nastavenie sedla
Ak chcete nastaviť optimálnu výšku sedla, robustná, plne chrómovaná sedanka 4.2 sa dá nastaviť do 12 výškových úrovní. Dĺžka kroku sa môže pohybovať od 660 do 960 mm.

Rýchlo uzáver

Prerýchle a bezpečné nastavenie výšky sedla je 4.2 vybavené masívnym ručným kolesom. Používateľovi ho stačí iba niekoľko krát otočiť a potom mierne vytiahnuť. Stačí zvoliť požadovanú výšku a zatiahnuť.

Pedále
Pedále na bicykloch MAXXUS Ergometer Bike 4.2 sú mimoriadne veľké a vybavené protišmykovou podložkou. Tým sa zabezpečí optimálna podpora a bezpečnosť počas tréningu. Pedálové popruhy je možné ľahko a pohodlne nastaviť v celkom 108 rôznych dĺžkach pomocou systému rýchleho uvoľnenia.

Q faktor
Vonkajšia vzdialenosť medzi ramenami pedálov sa nazýva Q-faktor a činí 240 mm. Táto vzdialenosť bola zvolená pre ergonomickú polohu nohy a zaručuje zdravé držanie tela.

Nízky nástup
Nástup má výšku len 78 mm a šírku 195 mm a preto je vhodný aj pre ľudí, ktorý majú problémy s kĺbmi alebo iné zdravotné obmedzenia znemožňujúce pohodlný nástup a výstup. Na rozdiel od väčšiny zariadení s nízkym vstupom, ktorých riadidla sú nestabilné, 4.2 vyniká v tomto smere práve stabilitou a pevnosťou.

Držiak fľaše
Držiak fľaše je pripojený k hriadeľu riadidiel tak, aby bol ľahko prístupný počas cvičenia. Držiak fľaše je flexibilný, takže je možné použiť aj veľké fľaše. Fľaša nie je súčasťou balenia.

Ovládací panel

Modrený ovládací panel 4.2 je vybavený veľkými, odolnými tlačidlami. Tieto umožňujmú jednoduchú a rýchlu prevádzku. Veľmi veľký displej s rozmermi 85x153 mm (HxB) a mierne zakrivený tvarom poskytujú dobrý výhľad pre ľudí akéhokoľvek vzrastu. Aby bolo možné bezpečne a kontrololovane trénovať je ovládací panel 4.2 vybavený bezdrôtovým prijímačom na meranie tepovej frekvencie. V spojení s voliteľne dostupným, nekódovaným náprsným pásom vysielača sa používateľovi na displeji zobrazí aktuálna tepová frekvencia.

LCD displej s modrým podsvietením
Ovládací panel MAXXUS Ergometer Bike 4.2 je vybavený LCD displejom s modrým podsvieteným. To umožňuje optimálnu čitateľnosť tréningových údajov, aj pri slabom osvetlení. Profesionálna matica 8x10 bodový LCD zobrazuje grafický priebeh aktuálneho tréningu.
Displej informuje o vzdialenosti, spálených kalóriách, čase, tepovej frekvencii *, rýchlosti v km / h a RPM (otáčkach), Wattoch ** ako aj celkovej vzdialenosti.

Tréningové programy a profily

Výber tréningových programov Maxxus Ergometer Bike 4.2 splní každé želanie:

1 funkcia rýchleho spustenia
1 manuálny program
5 pevných tréningových profilov
4 programy s reguláciou tepu srdca
4 voľné pamäťové sloty pre vlastné tréningové profily
1 Wattový program **

Okrem toho má 4,2 program zotavenia tepovej frekvencie s fitness skóre a program pre analýzu telesného tuku.

Držiak telefónu a nabíjací kábel USB
Ovládací panel 4.2 je vybavený držiakom pre najobľúbenejšie smartfóny (vnútorné rozmery: cca 71x19 mm). Port USB umiestnený na ľavej strane ovládacieho panela umožňuje nabíjanie smartfónu počas cvičenia.

USB nabíjací kábel a smartphone nie sú súčasťou dodávky!

Kontrola tepovej frekvencie*
Ovládací panel MAXXUS Ergometer Bike 4.2 má štyri tréningové programy s reguláciou tepu. Ak používate nekódovaný náprsný pás vysielača (voliteľný), hlavný panel ovláda brzdnú silu ako funkciu cieľovej tepovej frekvencie používateľa.
Kontrola, bezpečnosť a účinnosť - tréning nemôže byť lepší. Najmä pre začiatočníkov, navrátilcov a používateľov, ktorí chcú trénovať na základe odporúčania svojho lekára je kontrola tepovej frekvencie nutnosť.

* len v spojení s náprsnýmpásom vysielača - voliteľne k dispozícii

Transportné kolieska a balancery

Na prednom podstavci je MAXXUS Ergometer Bikes 4.2 vybavený dvoma robustnými prepravnými kolieskami. So šírkou 20 mm, priemerom 50 mm a strednou vzdialenosťou 330 mm ponúkabezpečné a pohodlnépresúvanie.
Na to, aby bol 4.2 bezpečný, aj na nerovných podlahách, sú predné a zadné podstavce vybavené dvoma nastaviteľnými nožičkami.

Maximálna hmotnosť používateľa
Extrémne robustná konštrukcia oceľového rámu modelu 4.2 tiež umožňuje optimálny tréning pre používateľov s telesnou hmotnosťou do 160 kg.

Nízka spotreba energie
4.2 je v súlade so zákonnými požiadavkami na spotrebu energie v pohotovostnom režime, ktoré platia od roku 2013 (maximálne 0,5 wattu). Spotreba energie počas prevádzky je menej, ako 2,5 wattu.

Technické údaje MAXXUS Ergometer Bike 4.2

Ovládací panel

Displej

Zobrazenie: LCD-Displej (85x153mm)

Modré podsvietenie: áno

Profilmatrix: áno, 8x10 bodov

Dynamický displej

Tréningový čas: áno

Dĺžka trasy: áno

Celková vzdialenosť (ODO): áno

Rýchlosť v km/h: áno

Otáčky kolesa za minútu: áno

Spálené kalórie: áno

Tep/tepová frekvencia*: áno

Zobrazenie Wattow**: áno

Programy a profily

Rýchly štart: 1

Manuálny program: 3

Tréningové profily: 12

Voľné miesto na disku: 1

Program tepovej frekvencie *: 4 (55%/75%/90%/ Individuálne)

Wattový program**: 1

Meranie tepu / tepovej frekvencie*

Ručné snímače tepu: áno

Tepová frekvencia - prijímač: áno

Tepová frekvencia - náprsný pás: dostupné ako príslušenstvo

Brzdy

Ovládací panel klávesnice: áno

Možnosti ovládacieho panela

Program zotavenia tepovej frekvencie s fitness skóre: áno

Analýza telesného tuku: áno

Držiak smartfónu: 1

USB zásuvka pre nabíjací kábel: 1

Technológia

Pohon a sklon

Brzdový systém: elektronická magnetická brzda

Nastavenie brzdy

Súvisiace články

Vaše meno

Zadajte Vaše meno

Váš email

Zadajte Váš e-mail

Vaša správa

Zadajte správu

Aktuálne

 • ikonka

  453 082 ks

  Tovaru máme na sklade

 • ikonka

  5

  Zákazníkov online

Výhody nákupu

 • Dodanie do 5 pracovných dní
 • Výhodné ceny
 • 99 % tovaru skladom
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Zákaznícka podpora

Potrebujete poradiť?

Poradíme Vám s výberom
a zodpovieme Vaše otázky
+421 950 538 940
Po - Pia, 9:00 - 16:00

Produkt bol pridaný do košíka

select
Načítanie
Načítam...