Gorillasports.sk

MAXXUS Hyperextenčný trenažér chrbta, 17 kg

Máloktoré iné tréningové zariadenie je tak účinné pre tréning chrbta a zároveň sa tak ľahko používa.

Zobraziť podrobnejší popis

Dodanie do 5 pracovných dní

 • Katalógové číslo: GR78002
 • Cena dopravy: 8,40 €
  Doprava tovaru do 30 kg (Kategória L). Ceny poštovného sa nesčítajú. Výslednú cenu poštovného určuje produkt s najväčšou hmotnosťou.

skladom 2291 ks

 • Cena s DPH
 • Cena bez DPH 120,49 €

144,59

MAXXUS Hyperextenčný trenažér chrbta, 17 kg

MAXXUS Hyperextenzná lavica pre tréning chrbta

-Posilňovač chrbta s kompaktnými rozmermi
-Veľmi robustný a vysoko odolný
-Individuálne nastaviteľné podľa veľkosti tela
-Nastaviteľné hrubé opierky nôh
-Veľký, vlnitý behúň
-Vhodné pre veľkosť topánok do 47 (EU).
-Rozmery po postavení D/Š/V: 126 x 65,5 x 62,5 - 74,5 cm
-Vlastná hmotnosť: 17 kg
-Rozmery balenia d/š/v: 88,5 x 53 x 18 cm
-Prepravná hmotnosť: 19 kg
-Maximálna hmotnosť užívateľa: 150 kg

S novým trenažérom chrbta MAXXUS® Hyperextension je možný tréning zdravého budovania svalov v oblasti trupu a chrbta. Máloktoré iné cvičebné zariadenie je tak efektívne na tréning chrbta a pritom tak jednoduché na používanie. Hyperextenzný trenažér patrí do každej posilňovne.

Opierky stehien MAXXUS® Hyperextension sú nastaviteľné na dĺžku, a teda na individuálnu výšku. Dĺžku je možné upraviť v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou rýchlouzáveru. Dve extra hrubé vypchávky zaisťujú dobré držanie stehien bez vytvárania tlakových bodov. Rukoväte uľahčujú používanie počas tréningu. Dve podložky na nohy, ktoré fixujú nohy, poskytujú ideálnu oporu.
Potrebnú stabilitu a robustnosť zaisťuje priestranná predná podlahová podpera, ktorá je rovnako ako zadná podlahová podpera vybavená gumovými podložkami. Obe podlahové podpery sú upevnené pevnými skrutkami, výstužnými doskami a maticami. Vďaka oceľovým rúram s hrúbkou steny 2 mm je MAXXUS® Hyperextension stabilný a bezpečný.

Kvalita
Posilňovacia lavica MAXXUS® Hyperextension bola špeciálne prispôsobená potrebám našich zákazníkov. Do vývoja a výroby našich zariadení plynú dlhoročné skúsenosti. Správna ergonómia, robustná technológia a vybraný dizajn charakterizujú naše kvalitné produkty. Výhody kvality majú pozitívny vplyv na váš tréning: Lepšia motivácia a viac tréningových úspec

Pôsobnosť
Silový tréning / budovanie tela
budovanie a udržiavanie svalov
Podpora rehabilitačného tréningu

Chrániče stehien
Hyperextenzia má hrubé stehenné vankúšiky, ktoré by sa mali vyhnúť tlakovým bodom a urobiť tréning pohodlným. Veľká kontaktná plocha ponúka dostatočnú oporu stehnám.

Úprava dĺžky
Prispôsobenie dĺžky umožňuje optimálne prispôsobenie príslušnej veľkosti tela. Ergonomický tréning vyžaduje vzdialenosť medzi nášľapnou plochou a opierkami stehien, ktorá je vhodná pre telo.
Nastavenie je rýchle a jednoduché pomocou nastavovacej skrutky. Úzky rozstup otvorov umožňuje jemné nastavenie vzdialeností.

Podložky na nohy
Opierky nôh pre fixáciu nôh je možné nastaviť v troch krokoch a tým podľa individuálnych potrieb. Chrániče nôh poskytujú oporu a chránia pred zraneniami.

Podnožka
Rebrovaná nášľapná plocha ponúka optimálnu podporu a zabraňuje skĺznutiu nôh. Podnožka je vyrobená z extra hrubej ocele. Chodidlá môžu byť umiestnené rovno alebo na boku, aby sa trénovali bočné svalové skupiny.

Uchopovacie rukoväte
Rukoväte sú ideálne na zaujatie správnej tréningovej polohy a uľahčujú nastupovanie a vystupovanie. Menej trénovaným ľuďom slúžia rúčky ako opora pri prvých tréningoch.

Bezpečnosť
Hyperextenzia je počas výroby a po nej bezpečnostne kontrolovaná. Pri záverečnej kontrole sa znova skontrolujú všetky pevné spoje a pohyblivé komponenty z hľadiska spracovateľnosti a spracovania. Bezpečnosť je na prvom mieste, najmä pri tréningu na budovanie svalov!

Súvisiace články

TOP 10 pre silový tréning doma - Vytvor si perfektnú domácu posilňovňu!

Chcete začať cvičiť doma, ale neviete, ako na to a aké vybavenie si zaobstarať na silový tréning? Možno vás nebaví tráviť čas cestovaním do posilňovne, chcete ušetriť peniaze za vstupné alebo si zacvičiť vtedy, keď máte náladu? Alebo nemáte radi, keď sa na vás niekto pri cvičení pozerá? Tak či onak, máme pre vás TOP 10 produktov na komplexný silový tréning. Vybrali sme produkty, ktoré nezaberú... zobraziť celý článok

Vaše meno

Zadajte Vaše meno

Váš email

Zadajte Váš e-mail

Vaša správa

Zadajte správu

Aktuálne

 • ikonka

  503 481 ks

  Tovaru máme na sklade

 • ikonka

  13

  Zákazníkov online

Výhody nákupu

 • Dodanie do 5 pracovných dní
 • Výhodné ceny
 • 99 % tovaru skladom
 • Garancia vrátenia peňazí
 • Zákaznícka podpora

Potrebujete poradiť?

Poradíme Vám s výberom
a zodpovieme Vaše otázky
+421 950 538 940
Po - Pia, 9:00 - 16:00
Načítanie
Načítam...